"Superman: Legacy" z nowym tytułem - ujawniono pierwsze spojrzenie na kostium 0

Reżyser Superman: Legacy James Gunn pozwolił fanom rzucić okiem na kostium głównego bohatera filmu, oraz wyjawił nowy tytuł najnowszej produkcji DC Studios.

fragment okładki komiksu

Twórca filmu ogłosił, że tytuł Superman: Legacy po prostu na Superman. Wcześniej Gunn ujnawił, że rozpoczęły się zdjęcia do filmu DC Universe, a tym razem pokazał fragment nowego kostiumu tytułowego bohatera – a konkretnie symbol "S" pokryty śniegiem.

S

Tytułową rolę w Superman: Legacy zagra David Corenswet, a w Lois Lane wcieli się Rachel Brosnahan, gwiazda Wspaniałej pani Maisel. Dołączają do nich Nicholas Hoult, Skyler Gisondo, María Gabriela De Faría, Sara Sampaio, Isabela Merced, Nathan Fillion, Edi Gathegi, Anthony Carrigan i nie tylko. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 lipca 2025 roku.

Superman: Legacy opowiada historię podróży Supermana mającej na celu pogodzenie kryptońskiego dziedzictwa z ludzkim wychowaniem jako Clark Kent z Smallville w Kansas . Jest ucieleśnieniem prawdy, sprawiedliwości i amerykańskiego stylu życia, kierując się ludzką dobrocią w świecie, który uważa dobroć za przestarzałą.

Źrodło: movie web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…