Kumail Nanjiani dołączył do obsady 4. sezonu ''Zbrodni po sąsiedzku'' 0

Zaraz po rozpoczęciu zdjęć do czwartego sezonu Zbrodni po sąsiedzku gwiazda Eternals, Kumail Nanjiani, dołączyła do obsady popularnego serialu Hulu.

kadr z filmu "Eternals"

Aktor zagra postać „integralną” z śledztwem w sprawie morderstwa, które będzie rozgrywać się w sercu nadchodzącego sezonu. Nanjiani to najnowszy z szeregu imponujących aktorów, którzy dołączyli do serialu o tajemniczych morderstwach, wcześniej angaż otrzymali Eugene Levy, Eva Longoria i Molly Shannon. Niedawno ujawniono, że kultowa aktorka Meryl Streep ponownie wcieli się w rolę z poprzedniego sezonu.

Bohaterami Zbrodni po sąsiedzku są trzej samozwańczy fani zagadek kryminalnych – Charles-Haden Savage, Oliver Putnam i Mabel Mora. Wcielają się w nich Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. Gdy w nowojorskim apartamentowcu, w którym mieszkają dochodzi do morderstwa postanawiają oni rozwiązać jego zagadkę. W trzeciej serii starali się rozwiązać tajemnicę śmierci Bena Glenroy’a, aktora który padł martwy w trakcie odgrywania swojej postaci na deskach Broadway’u.

Sezon czwarty skupi się na rozwiązaniu sprawy morderstwa Sazza Patakiego (Jane Lynch). Dalsze szczegóły dotyczące historii i postaci nowego sezonu są owiane tajemnicą, choć wiemy, że w ramach sezonu nasi bohaterowie odwiedzą Los Angeles, aby potem powrócić do Arconii.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…