Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Tracker'' z odnowieniem na 2. sezon 0

Stacja CBS dała zielone światło swojego dramatowi kryminalnemu Tracker na realizację drugiego sezonu. Mający zaledwie niecały miesiąc temu premierę serial zyskał dotychczas na tyle wysoką oglądalność, że postanowiono dalej w niego inwestować.

Justin Hartley, ''Tracker''

Fabułą Trackera opiera się na bestsellerowej powieści Jeffery'ego Deavera noszącej tytuł The Never Game. Justin Hartley wciela się w Coltera Shawa, samotnego wilka, który przemierza kraj w poszukiwaniu nagród i wykorzystuje swoje umiejętności śledzenia, aby pomóc prywatnym obywatelom i organom ścigania w rozwiązywaniu zagadek podczas gdy sam zmaga się z własną traumą.

Premiera serialu osiągnęła 18,4 miliona widzów, a niecały miesiąc po premierze pierwszy odcinek na wszystkich plattormach obejrzało już około 30 milionów. Od tego czasu wyemitowano trzy kolejne epizody, które nadal cieszą się dobrą popularnością: odcinek 2 obejrzało 6,9 miliona widzów, odcinek 3 – 7,1 miliona, a odcinek 4 – 7,4 miliona.

Serial został stworzony dla telewizji przez Bena H. Wintersa, który jest producentem wykonawczym wraz z Hartleyem, Kenem Olinem i Elwoodem Reidem.

Wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym, kiedy zobaczyliśmy pierwszą wersję serialu, a przytłaczająca reakcja publiczności to potwierdza. Nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni Justinowi, utalentowanej obsadzie, niesamowitym zespołom scenarzystów i producentów oraz naszym partnerom z 20th Television za tak fascynujące odcinki. I oczywiście jesteśmy też bardzo wdzięczni milionom widzów, którzy co tydzień oglądają nasz serial

powiedziała Amy Reisenbach, prezes CBS Entertainment.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…