Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Megalopolis'' nie będzie ostatnim filmem Francisa Forda Coppoli 0

Francis Ford Coppola twierdzi, iż Megalopolis nie będzie jego ostatnim filmem w karierze. Filmowiec już ma w swoich planach kolejny projekt.

''Megalopolis''

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów Coppola potwierdził, że zaczął już prace nad nowym filmem.

Tani bynajmniej on nie będzie, ale nie wiem czy będzie można nazwać go epickim

powiedział Coppola.

Megalopolis został już ukończony. Wczoraj projekt po raz pierwszy ujrzał światło dzienne. Film wyświetlony został w hollywoodzkim kinie Universal CityWalk, a pokaz ten przeznaczony był dla przedstawicieli firm dystrybucyjnych.

Akcja Megalopolis rozgrywa się w Nowym Jorku dotkniętym wielką katastrofą, gdzie władze miasta będą starały się stworzyć utopię. Film w swojej estetyce nawiązywać ma do rzymskiego eposu. Poznamy epicką opowieść o politycznych ambicjach, geniuszu i niebezpiecznej miłości.

Julia Cicero jest rozdarta pomiędzy lojalnością wobec ojca Franka, który ma klasyczne spojrzenie na społeczeństwo, a Cezare, jej miłością, który jest postępowy i gotowy na nową przyszłość. Chce odbudować Nowy Jork jako utopię po niszczycielskiej katastrofie.

W Megalopolis występują m.in. Adam Driver, Nathalie Emmanuel, Giancarlo Esposito, Jon Voight, Laurence Fishburne, Aubrey Plaza, Jason Schwartzman, Shia LaBeouf i Dustin Hoffman.

Datę premiery filmu dopiero poznamy.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…