Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Znaleziono reżysera filmu ''Zakręcony piątek 2''. Lindsay Lohan ponownie w obsadzie 0

Po latach plotek i wielu aktualizacji nareszcie wokół zapowiadanego sequela komedii Zakręcony piątek zaczęło się coś dziać. Disney wyznaczył osobę, która wyreżyseruje film.

To najważniejsze stanowisko otrzymała Nisha Ganatra, która na swoim koncie ma prace nad wieloma serialami, w tym m.in. nad Drodzy biali! czy I tak po prostu…. Z filmów w jej portfolio znalazła się komedia Ciasteczko oraz muzyczny dramat Na topie.

Rozmowy na temat ponownego wcielenia się w rolę matki i córki prowadzą Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan.

Zakręcony piątek był hitem w 2003 roku. Oprócz pozytywnych recenzji film odniósł także sukces kasowy, generując na całym świecie ponad 160 milionów dolarów dochodu przy zgłoszonym budżecie wynoszącym 26 milionów dolarów.

Doktor Tess Coleman nie od dziś ma kłopoty z porozumieniem się ze swoją nastoletnią córką, Anną. Lekceważy jej marzenia o muzycznej karierze, nie darzy też sympatią jej chłopaka, Jake’a. Za to dziewczyna nie akceptuje narzeczonego matki, którego uważa za nudziarza i sztywniaka. Pewnego dnia, za sprawą magicznego działania chińskich ciasteczek z wróżbą, matka i córka zamieniają się ciałami – matka nieoczekiwanie przybiera postać nastolatki, a córka uwięziona zostaje w skórze czterdziestokilkuletniej kobiety.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…