Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Krew'' - drugi sezon serialu od 5 kwietnia w Polsat Box Go 0

Nadchodzi kontynuacja docenionej przez widzów i recenzentów kryminalnej historii o rodzinie, którą mroczne sekrety wiodą ku kolejnym tragediom. Serial Krew jest rodzimą adaptacją irlandzkiego pierwowzoru ’’Blood’’, który został okrzyknięty jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat.

W drugiej serii Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), po wyjściu z więzienia na wolność, próbuje poukładać swoje życie na nowo. Niestety czas spokoju nie trwa długo. Tym razem poważne kłopoty zawisną nad głową starszej córki, Alicji (Katarzyna Z. Michalska), która z pozoru jest wzorem idealnej żony i matki. Akcja drugiego sezonu produkcji osadzona jest w tym samym małym miasteczku, kilka lat po rozwiązaniu sprawy śmierci Marii.

Klimatyczny pierwszy sezon Krwi toczył się wokół pełnej tajemnic śmierci matki (Małgorzata Foremniak). Na własną rękę śledztwo w tej sprawie prowadzi Laura Gajewska (Vanessa Aleksander), która na wieść o tragedii wraca do rodzinnego domu.

Krew to produkcja pełna skomplikowanych relacji i spraw, o których się nie rozmawia. Oprócz głównego wątku kryminalnego serial odsłania wiele problemów psychologicznych rodziny: trójka rodzeństwa, które rywalizuje o względy ojca, romans, kłamstwa i kłopoty małżeńskie. A wszystko to w małym, dusznym miasteczku, gdzie trudne sprawy zwykło się ukrywać.

Reżyserem Krwi jest Marcin Ziębiński. W obsadzie drugiego sezonu są Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop, Kamil Kula, Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko, Monika Krzywkowska, Piotr Trojan, Piotr Głowacki, Janusz Chabior, Vanessa Alexander i Małgorzata Foremniak.

Pierwszy odcinek drugiej serii dostępny będzie od 5 kwietnia w Polsat Box Go. Kolejne – co piątek.

Źrodło: Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…