Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bill Skarsgård w akcji w nowym zwiastunie ''Boy Kills World'' 0

Roadside Attraction prezentuje nowy pełen krwawej akcji zwiastun filmu Boy Kills World z udziałem Billa Skarsgårda, dla którego jest to pierwsza produkcja zrealizowana w takim klimacie.

Głównym bohaterem jest głuchoniemy, bezimienny chłopak. Dorastając w dżungli pod okiem tajemniczego szamana, poprzysięga zemstę na Hildzie Van Der Koy, po tym jak jego rodzina została zamordowana przez obłąkaną matronę skorumpowanej postapokaliptycznej dynastii. Kierowany swoim wewnętrznym głosem, zaczerpniętym z ulubionej gry wideo z dzieciństwa, chłopak staje się narzędziem śmierci i rusza dokonać swojej krwawej wendetty. Gdy dopuszcza się krwawego chaosu za pomocą sztuki walk, wznieca gniew, rzeź i niekontrolowany rozlew krwi. Próbując odnaleźć się w tym szalonym świecie, wpada w ręce zdesperowanej grupy oporu, cały czas kłócąc się z duchem swojej zbuntowanej młodszej siostry.

Poniżej wspomniany zwiastun. Ostrzegamy, że oznaczony został jako '’red band'’, a więc przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych.

Niemiecki reżyser Moritz Mohr stanął za kamerą, a Sam Raimi i Roy Lee zajęli się produkcją filmu, który zyskał ogromny rozgłos po zeszłorocznej premierze na Festiwalu w Toronto, gdzie zebrał solidne recenzje. Scenariusz napisali Arend Remmers i Tyler Burton Smith. Obsadę uzupełniają Jessica RotheAndrew KojiMichelle DockeryBrett GelmanIsaiah MustafaYayan Ruhian, Quinn Copeland, Sharlto Copley oraz Famke Janssen.

Boy Kills World w USA swój debiut będzie miał 26 kwietnia. W Polsce jego dystrybucją zajmie się Monolith Films, który nie podał jeszcze daty premiery.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…