Zwiastun "Harold i magiczna kredka" pokazuje świat w którym wszystko, co narysujesz, ożywa 0

UIP wypuściło nowy oficjalny zwiastun filmu Harold i magiczna kredka, aktorskiej adaptacji popularnej książki dla dzieci z Zacharym Levim w roli głównej. Film trafi do kin 2 sierpnia 2024 roku.

kadr z filmu "Harold i magiczna kredka"

W swojej książce żądny przygód Harold (Zachary Levi) może ożywić wszystko, po prostu to rysując. Kiedy Harold dorasta i przenosi się ze stron książki do świata fizycznego, odkrywa, że ​​musi się wiele nauczyć o prawdziwym życiu i że jego wierna fioletowa kredka może wywołać więcej zabawnych wybryków, niż sądził, że to możliwe. Kiedy moc nieograniczonej wyobraźni wpadnie w niepowołane ręce, Harold i jego przyjaciele będą potrzebowali całej kreatywności, aby ocalić zarówno świat rzeczywisty, jak i jego własny.

W obsadzie Harold i magiczna kredka znaleźli się także Lil Rel Howery, Benjamin Bottani, Jemaine Clement, Tanya Reynolds, Alfred Molina i Zooey Deschanel.

Harolda i magiczną kredkę reżyseruje Carlos Saldanha na podstawie scenariusza Davida Guiona i Michaela Handelmana. Jest to pierwsza pełnometrażowa adaptacja książki dla dzieci z 1955 roku autorstwa Crocketta Johnsona. Producentem będzie John Davis, a producentami wykonawczymi będzie duet Jeremy Stein i Jenny Hinkey.

Źrodło: UIP

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…