Donald Glover i Maya Erskine nie pojawią się w 2. sezonie "Pan i pani Smith" 0

Prime Video ogłosiło, że 2. sezon Pan i Pani Smith jest już w drodze, jednak w obsadzie zabraknie gwiazd znanych z 1. sezonu.

kadr z serialu "Pan i pani Smith"

Zarówno Donald Glover, jak i Maya Erskine nie powrócą w drugim sezonie. Duet wystąpił w pierwszym sezonie, który dla streamera okazał się krytycznym i komercyjnym hitem. Mówi się, że Glover nadal jest producentem wykonawczym serialu obok showrunnerki Franceski Sloane, która powróci w tej roli.

Z radością ogłaszamy, że drugi sezon naszego przełomowego serialu szpiegowskiego Pan i Pani Smith jest w przygotowaniu dla naszych klientów Prime Video na całym świecie. Sukces pierwszego sezonu, z niezwykle nowoczesną i seksowną wersją oryginalnego filmu, jest świadectwem pracy genialnych twórców Donalda Glovera i Francesy Sloane. Z dumą przedstawiamy Wam kolejny sezon pełen niezapomnianych podróży i nowych przygód.

powiedziała Jennifer Salke, dyrektor Amazon MGM Studios

O czym jest serial?

Dwóch samotnych nieznajomych dostaje pracę dla tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w bogactwie, podróże po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk: nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako pan i pani John oraz Jane Smith. Teraz John i Jane, będący w związku małżeńskim, co tydzień podejmują ryzykowną misję, jednocześnie stojąc w obliczu nowego kamienia milowego w związku. Ich złożona historia z okładki staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy wyłapują między sobą prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne, szpiegostwo czy małżeństwo?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…