"The Boys" powrócą! Prime Video zamawia 5. sezon serialu 0

Sezon 5. serialu The Boys jest już w trakcie przygotowywania w Prime Video, mimo że 4. seria nie jest jeszcze emitowana. Podczas zapowiedzi Amazona ujawnił wiadomość, że hitowy serial otrzyma kontynuację. To ekscytująca wiadomość dla fanów, ponieważ produkcja stała się jednym z najpopularniejszych programów Prime Video, chwalonym zarówno przez krytyków, jak i widzów.

fragment plakatu serialu "The Boys"

Pierwsze trzy odcinki czwartego sezonu, które będą składać się z ośmiu odcinków, zostaną wyemitowane 13 czerwca, a kolejne odcinki będą pojawia się w odstępach tygodniowych.

The Boys to bezwstydny i odważny serial, który niezmiennie urzeka naszych klientów na całym świecie, sezon po sezonie przebijając się przez tkankę kulturową. Jesteśmy dumni z tej serii, która rozrosła się do rangi globalnej, i cieszymy się, że Eric Kripke i zespół kreatywny mają do opowiedzenia bardziej wciągające historie wszystkim lojalnym fanom.

powiedział Vernon Sanders, szef telewizji Amazon MGM Studios

W sezonie czwartym świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej niż kiedykolwiek Gabinetu Owalnego i znajduje się pod muskularnym kciukiem Homelandera, który umacnia swoją władzę. Butcher, któremu pozostały zaledwie miesiące życia, stracił syna Becci i pracę lidera The Boys. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

W obsadzie znaleźli się Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit i Jensen Ackles.

Źrodło: Prime Video

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…