Will Ferrell i Reese Witherspoon w zwiastunie komedii "You're Cordially Invited" 0

Amazon udostępnił pierwszy zwiastunYou're Cordially Invited, zapowiadający nadchodzącą komedię z Willem Ferrellem i Reese Witherspoon w rolach głównych.

kadr z filmu "You're Cordially Invited"

Kobieta (Reese Witherspoon) planująca idealny ślub swojej siostry i ojciec (Will Ferrell) przyszłej panny młodej dowiadują się, że mają podwójną rezerwację na ślub w odległym kurorcie na wyspie u wybrzeży Karoliny Północnej. Kiedy obie strony decydują się dzielić małe miejsce, następuje chaos, a nasi bohaterowie zaczynają mierzyć się z własną niepewnością, dowiadując się więcej o sobie.

Oprócz Ferrella i Witherspoon w You’re Cordially Invited występują także Geraldine Viswanathan, Meredith Hagner, Celia Weston, Keyla Monterroso Mejia, Leanne Morgan, Jimmy Tatro i Jack McBrayer. Film został napisany i wyreżyserowany przez Nicholasa Stollera. Producentami filmu są Ferrell i Jessica Elbaum, a także Gloria Sanchez, Stoller, Conor Welch, Witherspoon i Lauren Neustadter. Ashley Strumwasser, Alex Brown i Brendan O’Brien są producentami wykonawczymi projektu.

Premiera You’re Cordially Invited odbędzie się 30 stycznia 2025 roku w Prime Video.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…