Pierwszy zwiastun 4. sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" ujawnia datę premiery 1

W sieci pojawił się zwiastun czwartego sezonu Zbrodni po sąsiedzku, ujawniając przy okazji datę premiery na platformie Hulu, a będzie to miało miejsce jeszcze w tym roku.

kadr z serialu "Zbrodnie po sąsiedzku"

Sezon Only serialu zadebiutuje 27 sierpnia 2024 roku na platformie Hulu. Kolejne epizody będą miały emisje w odstępach cotygodniowych.

Bohaterami Zbrodni po sąsiedzku są trzej samozwańczy fani zagadek kryminalnych – Charles-Haden Savage, Oliver Putnam i Mabel Mora. Wcielają się w nich wspomniani już Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. Gdy w nowojorskim apartamentowcu, w którym mieszkają dochodzi do morderstwa postanawiają oni rozwiązać jego zagadkę. W trzeciej serii starali się rozwiązać tajemnicę śmierci Bena Glenroy’a, aktora który padł martwy w trakcie odgrywania swojej postaci na deskach Broadway’u.

Sezon czwarty skupi się na rozwiązaniu sprawy morderstwa Sazza Patakiego (Jane Lynch). Dalsze szczegóły dotyczące historii i postaci nowego sezonu są owiane tajemnicą, choć wiemy, że w ramach sezonu nasi bohaterowie odwiedzą Los Angeles, aby potem powrócić do Arconii.

W obsadzie czwartego sezonu są także Michael Cyril Creighton, Da’Vine Joy Randolph, Jackie Hoffman, James Caverly, Ryan Broussard, Tina Fey, Meryl Streep, która ponownie wcieli się w Lorettę Durkin, Molly Shannon, Eva Longoria, Eugene Levy, Zach Galifianakis, Kumail Nanjiani, Desmin Borges, Siena Werber i Lilian Rebelo.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…