Natasha Lyonne dołączyła do obsady nowej "Fantastycznej Czwórki" 0

Natasha Lyonne znana z serialu Russian Doll dołącza do obsady Fantastic Four Marvela.

kadr z serialu "Russian Doll"

Lyonne został obsadzona w nieujawnionej roli w filmie Marvel Studios Fantastyczna Czwórka, którego premiera w kinach w Stanach Zjednoczonych odbędzie się w 2025 roku. Aktorka jest najbardziej znana ze współtworzenia i grania w hitowym serialu Netflix Russian Doll, którego premiera miała miejsce w 2019 roku i emitowano był przez dwa sezony.

Nieco wcześniej poinformowano, że do obsady dołączyli Ralph Ineson, John Malkovich, Paul Walter Hauser oraz Julia Garner jako Shalla-Bal, alternatywna wersja Srebrnego Surfera.

W obsadzie filmu są także Pedro Pascal zagra Reeda Richardsa/Mistera Fantastycznego, a Vanessa Kirby zagra Sue Storm/Niewidzialną kobietę, Joseph Quinn wciela się w rolę Johnny’ego Storma/Human Torch, a Ebon Moss-Bachrach wciela się w rolę Bena Grimma/The Thing.

Fantastyczną Czwórkę wyreżyseruje Matt Shakman na podstawie scenariusza Josha Friedmana, który został poproszony o przepisanie scenariusza pierwotnie napisanego przez Jeffa Kaplana i Iana Springera. Jako projekt znajdujący się w szóstej fazie MCU, Fantastyczna Czwórka ma zostać wydana 25 lipca 2025 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…