Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Halle Berry w zwiastunie horroru Alexandre’a Aji ''Nie oddalaj się'' 0

Polski dystrybutor horroru Nie oddalaj się prezentuje pełny zwiastun filmu, który zapowiadany jest jednym z najstraszniejszych obrazów tego roku. Za jego kamerą stanął Alexandre Aja, reżyser kanibalistycznego Wzgórza mają oczy.

Nadchodzący horror od Lionsgate opowiada historię matki i jej synów bliźniaków. Żyją oni wydaje się w postapokaliptycznym świecie, w którym poza domem i ochronną liną czycha na nich przerażające zło. Gdy jeden z chłopców zaczyna wątpić w istnienie zła, zerwana zostaje więź chroniąca rodzinę i zaczyna się walka o przetrwanie.

W głównych rolach występują laureatka Oscara za Czekając na wyrok Halle Berry oraz Anthony B. Jenkins i Percy Daggs IV. Obsadę uzupełniają Matthew Kevin Anderson, Christin Park i Stephanie Lavigne. Aja pracował na scenariuszu Kevina Coughlina i Ryana Grassby'ego.

Premiera horroru Nie oddalaj się 27 września. Czy będzie to również polska data wejścia filmu do kin, tego jeszcze Monolith Films nie podał.

Berry podczas kwietniowego panelu Lionsgate na ComicCon wypowiedziała się dlaczego przyjęła rolę w Nie oddalaj się. Film ten dał jej szansę bycia częścią świata, którego dotychczas nie widziała i pozwolił przypomnieć to jak matka może za wszelką cenę chronić swoje dzieci.

Źrodło: Monolith Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…