Zwiastun trzeciego sezonu "Łasucha": Gus staje się kluczem do ratowania świata 0

Netflix udostępnił pełny zwiastun trzeciego sezonu serialu Łasuch z okazji nadchodzącego powrotu dramatu fantasy, którego autorem jest producent wykonawczy Robert Downey Jr.

kadr z serialu "Łasuch"

Zapowiedź ukazuje wyzwania, którym Gus i jego przyjaciele będą musieli stawić czoła w ostatniej części, gdy tytułowa hybryda odkryje swoją kluczową rolę w ratowaniu świata. Zapowiada także wprowadzenie nowych wrogów w postaci Helen Zhang (Rosalind Chao) i Rosie (Kelly Marie Tran), których misją jest wytępienie wszystkich dzieci hybrydowych. Finałowy sezon zadebiutuje 6 czerwca 2024 roku.

Pokonawszy generała Abbota w bitwie pod w lesie, Gus, Jepperd, Becky i Wendy wyruszają w podróż na Alaskę w poszukiwaniu matki Gusa, Birdie, która pracuje nad odkryciem tajemniczego pochodzenia śmiercionośnej choroby. Po drodze dołącza do nich doktor Singh, który może mieć własne niebezpieczne przekonania na temat Gusa i jego roli w odwróceniu wirusa. Tymczasem pojawia się nowe zagrożenie w postaci Helen Zhang, jej córki Rosie i dzikich Wilczych Chłopców, którzy chcą wznowić ludzkie narodziny i postrzegają Gusa jako rozwiązanie swoich planów. Poruszając się po niebezpiecznym terenie, Gus i jego grupa przyjaciół znajdują schronienie w placówce na Alasce, gdzie spotykają nowy zestaw postaci, w tym Sianę i jej hybrydową córkę Nukę. Czas na znalezienie odpowiedzi ucieka, sojusze zostają wystawione na próbę, a losy się splatają, a wszystko to prowadzi do ekscytującego punktu kulminacyjnego, który zadecyduje o losie ludzkości i hybryd.

Twórcą, scenarzystą i reżyserem jest Jim Mickle, który ma także pełnić rolę showrunnera. Obecnie w serialu występują Christian Convery jako Gus, Nonso Anozie jako Tommy Jepperd, Adeel Akhtar jako dr Aditya Singh, Stefania LaVie Owen jako Becky, Naledi Murray jako Wendy, Amy Seimetz jako Birdie, Rosalind Chao jako Helen Zhang, Kelly Marie Tran jako Rosie , Cara Gee jako Siana, Ayazhan Dalabayeva jako Nuka i James Brolin jako narrator.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…