Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Filmowa adaptacja gry ''The Sims'' powstanie dla Amazona 0

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja na temat planowanej filmowej adaptacji popularnej serii gier '’The Sims'’. Projekt jak się okazuje trafił w ręce Amazon MGM Studios.

Margot Robbie będzie producentką projektu, a za jego reżyserię odpowie Kate Herron, mająca na swoim koncie pierwszy sezon Lokiego oraz Sex Education.

Amazon MGM Studios wygrał wojnę o prawa do adaptacji. Główną kartą przetargową była obietnica kinowej premiery produkcji. Obsada projektu jak na razie nie jest znana, podobnie jak jego choćby przybliżona data premiery.

The Sims to seria gier symulacyjnych wydawanych przez Electronics Arts. Gracz tworzy własnego człowieka ’’Sima’’, któremu układa jego własne wirtualne życie. Awatarom tym gracze mogą nakazywać robienie różnorakich ludzkich czynności takich jak budowanie domów, zakochiwanie się, wychowywanie dzieci czy nawet zabijanie.

Pierwsza gra zadebiutowała w 2000 roku, a kolejne główne odsłony ukazały się w latach 2004, 2009 i 2014. 20th Century Studios podjęło próbę adaptacji filmowej już w 2007 roku, do której scenariusz napisał Brian Lynch. Ta wersja pozostawała w rozwoju, dopóki Disney nie przejął Foxa. Wtedy projekt został anulowany. 

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…