Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun i data premiery komedii z Karen Gillan ''Lepiej później niż wcale'' 0

Vertical Entertainment prezentuje zwiastun komediodramatu Lepiej później niż wcale z Karen Gillan, w którym to znana z filmów Marvela aktorka wciela się w kobietę odnajdującą swój cel w życiu po zawiązaniu nieoczekiwanej przyjaźni.

Louise, 28-letnia zagubiona w życiu mieszkanka Brooklynu, nagle zostaje singielką. Zmagając się z głęboką depresją, potyka się po pijanemu co kończy się złamaniem biodra i pobytem na oddziale fizjoterapii z pacjentami dwa razy starszymi od niej. Tutaj Louise spotyka Antoninę, zrzędliwą starszą Polkę, która nie mówi po angielsku. Niechętnie Louise przyjmuje rolę opiekunki Antoniny, a sytuacja ta początkowo nie podoba się żadnej z nich. Z czasem jednak opieka nad kobietą zmusza Louise do rozważań na temat dorosłości i znalezieniu własnego celu w życiu.

Lepiej późno niż wcale reżyseruje Lisa Steen na podstawie scenariusza napisanego przez Annę Greenfield. W filmie występują także Małgorzata Zajączkowska jako Antonina, Jermaine Fowler, Kevin Nealon, Danielle Alonzo, Talia Balsam, Winsome Brown i Lori Tan Chinn.

Premiera filmu zaplanowana jest na 7 czerwca w wybranych kinach oraz na platformie VOD. Lepiej późno niż wcale swą światową premierę miał 10 marca 2023 roku na South by Southwest Film Festival.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…