The CW & CBC dają zielone światło dla 2. sezonu serialu "Wild Cards" 0

Wild Cards powrócą na antenę The CW z drugim sezonem. Wiadomość o wznowieniu ukazała się dziś rano, gdy pierwotny nadawca CBC odnowił program i zaprezentował go na Upfronts.

kadr promujący serial "Wild Cards"

To dobra wiadomość dla stacji CW, która na początku tego tygodnia odwołała emisję Walkera oraz The Spencer Sisters.

Wild Cards to procedura rozwiązywania przestępstw z komediowym akcentem, opowiadająca o losach nieprawdopodobnego duetu gburowatego, sardonicznego policjanta i porywającej, sprytnej oszustki. Ellis (Giacomo Gianniotti) gra zdegradowanego detektywa, który ostatni rok spędził w jednostce morskiej, podczas gdy Max (Vanessa Morgan) wiedzie beztroskie życie, misternie oszukując wszystkich, których spotyka. Ale kiedy Max zostaje aresztowana i ostatecznie pomaga Ellisowi rozwiązać lokalną zbrodnię, oboje mają okazję odkupić swoje winy – Ellis wraca do pracy detektywa, a Max zostaje z dala od więzienia. Haczyk? Muszą współpracować, a każdy z nich wykorzystuje swoje unikalne umiejętności do rozwiązywania przestępstw. W rolach głównych występują także Terry Chen i Karin Konoval.

Producentami obrazu są Blink49 Studios, Front Street Pictures i Piller/Segan, a showrunnerem jest Michael Konyves. Drugi sezon będzie miał premierę zimą 2025 roku zarówno w telewizji CW, jak i CBC i będzie się składał z 13 odcinków.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…