Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Powrót do świata baśni w zwiastunie fantasy Disney'a ''Następcy: Rebelia Red'' 0

Disney zaprasza na swoje nowe baśniowe widowisko, w którym nie brak fantastycznych postaci, kolorów oraz muzyki. Zobaczcie jak prezentuje się pełny zwiastun filmu Następcy: Rebelia Red.

fragment plakatu

Film skupia się na historii Red, zbuntowanej córki Królowej Kier i Chloe, perfekcjonistycznej córki Kopciuszka. Kiedy tyrańska Królowa Kier wszczyna zamach stanu na Auradon, skrajne przeciwieństwa, Red i Chloe, muszą połączyć siły i cofnąć się w czasie, aby nie dopuścić do traumatycznego wydarzenia, które sprowadziło matkę Red na nikczemną ścieżkę.

Reżyserią filmu zajął się Jennifer Phang pracując na podstawie scenariusza napisanego przez Dana Freya i Russella Sommera. Phang jest także producentem wykonawczym tego projektu fantasy. Następcy: Rebelia Red to spin-off filmu z 2015 roku Następcy, który opowiadał o dzieciach złych postaci z bajek, które trafiły do jednej szkoły z dziećmi ukochanych bohaterów Disney’a. Produkcja ta doczekała się aż dwóch kontynuacji.

W obsadzie znajdują się Kylie Cantrall jako Red, Malia Baker jako Chloe, Brandy Norwood jako Kopciuszek, Rita Ora jako Królowa Kier, Dara Reneé jako Uliana, Ruby Rose Turner jako Bridget/Młoda Królowa Kier, Morgan Dudley jako Ella/Młody Kopciuszek, Joshua Colley jako młody Hook, Peder Lindell jako Morgie, Grace Narducci jako Fay/Młoda Wróżka Chrzestna, Jeremy Swift jako główny Merlin, Paolo Montalban jako Król Charming i Leonardo Nam jako Maddox Hatter. W spin-offie powróci także China Anne McClain, a jej bohaterka, Uma, zostanie dyrektorką Auradon Prep.

Premiera filmu odbędzie się 12 lipca wyłącznie na Disney+.

Źrodło: Disney+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…