Holenderski gigant nowym przeciwnikiem głównego bohatera serialu "Reacher" 0

Trzeci sezon Reachera przyspiesza proces tworzenia, dodając członków obsady, w tym głównego złoczyńcę. Alan Ritchson, grający głównego bohatera, w 3. sezonie trafi na nowego przeciwnika w postaci Olivera Richtersa, który potencjalnie mógłby go pokonać fizycznie.

Oliver Richters

Potwierdzono, że trzeci sezon Reachera będzie oparty na siódmej książce Lee Childa, Persuader (polski tytuł Siła perswazji). Wiadomo także, że znana z 2. sezonu Frances Neagley grana przez Marię Sten powróci. Tymczasem do odegrania kluczowych ról wybrano także wielu nowych aktorów, w tym Anthony'ego Michaela Halla, Briana Tee, Johnny'ego Berchtolda, Roberto Montesinos i Sonyę Cassidy.

Anthony Michael Hall, który w trzecim sezonie zagra Zachary’ego Becka, potwierdził w wywiadzie, że Oliver Richters, znany również jako Holenderski gigant, został obsadzony w roli ulubionego przez fanów złoczyńcy, Pauliego, z powieści Childa. W sezonie 3 Reacher podejmie tajną operację w legowisku Zachary’ego Becka. Jednym z ochroniarzy Becka będzie wspomniany Paulie, niezrównoważony i budzący grozę kulturysta.

Nie ujawniono jeszcze kiedy zadebiutuje 3. sezon Reachera. Przypomnijmy, że wszystkie epizody są do obejrzenia na Amazon Prime Video.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…