Zwiastun "Fantasmas": Szalona komedia o zgubionym złotym kolczyku z ostrygą od HBO 0

HBO wypuściło oficjalny zwiastun Fantasmas swojego najnowszego serialu komediowego, w którym występuje Julio Torres, były scenarzysta Saturday Night Live.

fragment plakatu serialu "Fantasmas"

Sześcioodcinkowy pierwszy sezon zadebiutuje 7 czerwca 2024 roku w HBO i będzie można oglądać na platformie Max. Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień.

Scenarzysta, reżyser i komik Julio Torres snuje fantastyczną sześcioczęściową opowieść o tym, jak zgubił złoty kolczyk z ostrygą. Poszukując cennego przedmiotu, Julio zastanawia się nad niecodziennymi postaciami, które spotyka w introspekcyjnych, często niesamowitych i zawsze komediowych winietach, których akcja rozgrywa się w marzycielskiej, alternatywnej wersji Nowego Jorku. Kalejdoskop kolorów i surrealizmu, FANTASMAS splata historie ludzi poszukujących znaczenia, celu i połączenia w coraz bardziej izolowanym świecie.

Kto w obsadzie?

W rolach głównych występują Julio Torres jako Julio, Martine Gutierrez jako Vanesja, Tomas Matos jako Chester i Joe Rumrill jako głos Bibo. W sześciu odcinkach serialu pojawi się prawie dwadzieścia gościnnych gwiazd, w tym Steve Buscemi, Paul Dano, Julia Fox, Alexa Demie, Emma Stone, Aidy Bryant, Bowen Yang, Kim Petras, Ziwe i nie tylko.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…