Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

David Duchovny naprawia relacje z synem w zwiastunie komediodramatu ''Reverse the Curse'' 0

W sieci za pośrednictwem Vertical Entertainment zadebiutował oficjalny zwiastun komediodramatu '’Reverse the Curse'’ z Davidem Duchovnym w głównej roli. Aktor w ostatnich latach jest naprawdę aktywny zawodowo, w ubiegłym roku wystąpił on w aż 5 projektach.

David Duchovny, ''Z archiwum X''

Opublikowane wideo daje nam pogląd na Duchovnego jako ojca i Logana Marshalla-Greena jako jego syna. Oboje są w trudnym momencie swojego życia i starają się na nowo nawiązać ze sobą więź.

Film opowiada historię Teda (Marshall-Green), niespełnionego pisarza, który został sprzedawcą orzeszków ziemnych na stadionie Yankees. Gdy dowiaduje się o pogarszającym się stanie zdrowia swojego ojca Marty’ego, wraca do domu. Starszy mężczyzna ma obsesję na punkcie Red Sox. Gdy przegrywają mecz, zdrowie Marty’ego nagle się pogarsza. Aby podtrzymać tatę na duchu, Ted bierze sprawy w swoje ręce i rozpoczyna zwycięską passę z pomocą ekipy znajomych taty z sąsiedztwa. W międzyczasie Ted nawiązuje więź z czarującą Marianną, a perspektywa nowej miłości na nowo rozpala jego ambicje.

Duchovny oprócz pojawienia się na ekranie w głównej roli jest reżyserem i scenarzystą filmu, który powstał na podstawie jego powieści. W filmie występują także Stephanie Beatriz jako Marianna, Jason Beghe, Evan Handler, Santo Fazio, Daphne Rubin-Vega i Pamela Adlon.

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 czerwca w wybranych kinach i na platformie VOD.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…