Benedict Cumberbatch przekazuje rozczarowujące informację o "Doktor Strange 3" 0

Benedict Cumberbatch przedstawił drobną, ale rozczarowującą aktualizację Doktora Strange 3. Niestety aktor nie za dużo wie na temat losów swojej postaci, co nie wieńczy szybkie realizacji tego projektu.

fragment plakatu filmu "Doktor Strange "

Jedyną informację jaką mamy, to scena po napisach Doktor Strange w multiwersum obłędu, od tamtego czasu Marvel nie wyjawił żadnych jasnych treści na temat przyszłości tego bohatera. Cumberbatch teraz otworzył się troszkę na temat przyszłości Doktora.

Aktor mówił niedawno o wielkiej maszynerii Marvela i procesie tworzenia nowych projektów, dostarczając jednocześnie niejednoznacznych aktualizacji na temat przyszłości Doktora Strange. W wywiadzie dla magazynu The Playlist dla podcastu Bingeworthy TV. Na pytanie, czy Doktor Strange 3 pojawi się przed, czy po Avengers 5, Cumberbatch po prostu odpowiedział: Kto wie! bo nie był niczego pewien.

Chociaż przypuszcza się, że Doktor Strange będzie częścią kolejnej części Avengersów, aktor również nie wyjawił żadnych szczegółów na ten temat.

Zobaczymy. Dowiemy się. Nie jestem pewien, gdzie był, co robił i z kim, ale tak, wiem tak samo mało jak ty.

wyjawił Benedict Cumberbatch

MCU koncentruje się obecnie na pięciu kolejnych projektach, którymi są Deadpool & Wolverine, Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat, Thunderbolts, Fantastyczna Czwórka i Blade. Poza tym tylko dwa projekty Avengers potwierdziły daty premiery, a część 5 ma pojawić się 1 maja 2026 r. Nie wiadomo, czy Doktor Strange 3 pojawi się wcześniej w lutym 2026 r.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…