Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kontynuacja serialu ''Siostra Jackie'' znalazła nowy dom 0

W ubiegłym roku po raz pierwszy usłyszeliśmy o planach Showtime na kontynuację serialu medycznego Siostra Jackie. Stacja jednak zrezygnowała z tego projektu. Jak się okazuje nie trafił on do kosza. Przejął go Amazon i trafi on na Prime Video.

fragment plakatu

W głównej roli powrócić ma Edie Falco, która w Jakie Peyton wcielała się przez wszystkie siedem sezonów Siostry Jackie. W kontynuacji poznamy jej dalsze losy po wydarzeniach z finału oryginalnej serii. 10 lat po tym jak Jackie utraciła prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki, staje powoli na nogi. Przyjdzie jej zmierzyć się z nowymi dylematami, próbując być dobrą osobą w świecie, w którym bycie złym jest nie tylko o wiele łatwiejsze, ale i bardziej opłacalne.

Liz Flahive i Abe Sylvia są scenarzystami i producentami wykonawczymi kontynuacji, przy czym oboje pracowali przy oryginalnej serii. Nad projektem pracuje studio Lionsgate Television. Tu nic się nie zmieniło, mimo zmiany dystrybutora.

Oryginalny serial Siostra Jackie był emitowany przez siedem sezonów w stacji Showtime w latach 2009–2015. Zyskał znaczne uznanie krytyków, a sama Falco otrzymała za swój występ w serialu nominacje do nagrody Emmy oraz cztery nominacje do Złotych Globów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…