Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Koniec zdjęć do ''Trap House'', nowego filmu z Davem Bautistą 0

Zakończyły się już prace na planie filmu akcji '’Trap House'’. To kolejny projekt, w którym pierwsze skrzypce zagra Dave Bautista.

Dave Bautista, ''Diuna: Część druga''

Aktor na swoim Instagramie podzielił się z fanami informacją o ukończeniu zdjęć do Trap House. Wpis opatrzył kilkoma zdjęciami z planu, na których widzimy obsadę i ekipę filmową. Fotografii jest osiem i są one czarno białe. Dlaczego? Czy film został w ten sposób nakręcony czy po prostu Bautista uznał, że tak będą lepiej wyglądać? Na te pytania nie znamy na razie odpowiedzi.

Trap House opowie o tajnym agencie DEA i jego partnerze, którzy rozpoczynają grę w kotka i myszkę z zuchwałą grupą złodziei. W jej skład wchodzą zbuntowani nastolatkowie, którzy okradli niebezpieczny kartel wykorzystując taktyki swoich rodziców i ściśle tajne informacje.

Film wyreżyserował Michael Dowse mający na swoim koncie familijną komedię 8-bitowe święta. Obsadę Trap House uzupełniają Sophia Lillis, Tony Dalton, Jack Champion, Kate del Castillo, Whitney Peak, Bobby Cannavale, Inde Navarrette, Zaire Adams i Blu del Barrio.

Data premiery Trap House nie została jeszcze podana.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…