Serial "The Walking Dead: Dead City" powróci w 2025 roku 0

Dokumentujący przygody Negana i Maggie w opanowanym przez zombie Nowym Jorku serial The Walking Dead: Dead City powraca z drugim sezonem, a zdjęcia już trwają. Mamy pierwszy materiał za kulis.

fragment plakatu serialu "The Walking Dead: Dead City"

AMC udostępniło zajawkę produkcji drugiego sezonu, którego premiera odbędzie się w 2025 roku na antenach AMC i AMC+. W hitowym serialu z uniwersum Walking Dead Jeffrey Dean Morgan i Lauren Cohan wcielają się w ulubione przez fanów postacie Negana i Maggie. Nie trzeba chyba dodawać, że oboje powrócą w 2. sezonie.

The Walking Dead: Dead City opowiada historię Maggie i Negana podróżujących po postapokaliptycznym Manhattanie, dawno temu odciętym od lądu. Upadające miasto jest pełne umarłych i mieszkańców, którzy uczynili Nowy Jork swoim własnym światem pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i terroru.

W drugim sezonie, w narastającej wojnie o kontrolę nad Manhattanem, Maggie i Negan wpadają w pułapkę po przeciwnych stronach. Gdy ich ścieżki się splatają, odkrywają, że wyjście dla obojga jest bardziej skomplikowane i wstrząsające, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali.

W serialu występują także między innymi Gaius Charles, Željko Ivanek, Lisa Emery, Logan Kim i Kim Coates. Eli Jorné, który przez wiele sezonów był scenarzystą i współproducentem wykonawczym The Walking Dead, jest showrunnerem i producentem wykonawczym serialu, wraz ze Scottem M. Gimplem.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…