Pierwsza zapowiedź 3. sezonu hitowej serii "The Bear" 0

Stacja FX wypuściła zupełnie nowy zwiastun trzeciego sezonu The Bear, zapowiadający długo oczekiwany powrót docenionego przez krytyków dramatu, w którym występują zdobywcy nagrody Emmy Jeremy Allen White, Ayo Edebiri i Ebon Moss-Bachrach.

kadr z serialu "The Bear"

W trzecim sezonie Carmy, Sydney Adamu i Richie robią wszystko, co w ich mocy, aby wynieść na najwyższy poziom The Bear – stoisko z wołowiną przemienione w wykwintną restaurację, a wszystko to robią walcząc o utrzymanie się na rynku. Każdy dzień w branży restauracyjnej to przegrana bitwa. Carmy daje z siebie więcej niż kiedykolwiek i wymaga doskonałości od swojej załogi, która robi wszystko, co w jego mocy, aby dorównać jego intensywności.

Materiał przedstawia powrót Carmy, Sydney i reszty załogi do świeżo wyremontowanej, dysfunkcyjnej kuchni. Zapowiada bardziej intensywny chaos kulinarny, gdy będą walczyć o prowadzenie odnoszącej sukcesy restauracji.

Premiera trzeciego sezonu The Bear zaplanowana jest na 27 czerwca na platformie Hulu i będzie składać się z dziesięciu nowych odcinków. W komediodramacie występują także Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson i Matty Matheson. Dalsze szczegóły dotyczące fabuły trzeciej części i nowych postaci pozostały tajemnicą. Oczekuje się, że Edebiri wyreżyseruje jeden z odcinków trzeciego sezonu, który będzie jej debiutem reżyserskim. Producentami wykonawczymi są Christopher Storer, Joanna Calo, Hiro Murai, Nate Matteson i Josh Senior.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…