widoczny tu i tam. hasam.

Nicole Kidman powiedziała Tak 0

Nicole Kidman w niedzielę 25 czerwca poślubiła Keitha Urbana podczas prywatnej ceremonii w Sydney.Kidman przybyła na ślub w welonie i białej sukni domu mody Balenciaga, zaprojektowanej przez Nicolasa Ghesquiere'a. Dopełnieniem kreacji panny młodej był bukiet białych róż.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim w Australii i na całym świecie za ciepłe życzenia – oświadczyli nowożeńcy w krótkim oświadczeniu.

Nicole Kidman na swoim ślubie /APNicole Kidman na swoim ślubie /AP

Ceremonia, trwająca 90 minut, przeprowadzona była w obrządku rzymskokatolickim w odróżnieniu od pierwszego ślubu aktorki z Tomem Cruise'em, który odbył się zgodnie z zasadami wyznaczonymi przez scjentologów, do których przynależy były mąż Kidman.

Na uroczystość zaślubin aktorki i muzyka zaproszeni zostali najbliżsi krewni oraz śmietanka sławnych przyjaciół pary. Pierwszym gościem przybyłym na weselną zabawę był Hugh Jackman. Wśród obecnych byli także matka aktorki, Janelle i magnat prasowy Rupert Murdoch. Zaproszono także Russella Crowe'a i Naomi Watts.

Wcześniej w mediach ukazała się informacja, że podczas wesela aktorka zamierza zaśpiewać piosenkę Come What May w duecie z Ewanem McGregorem, swoim partnerem filmowym z musicalu Moulin Rouge!. Kidman podobno nawet poprosiła aktora o założenie na uroczystość tradycyjnej szkockiej spódnicy.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…