Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sandra Bullock i Nicole Kidman mogą powrócić w sequelu ''Totalnej magii'' 0

Studio Warner Bros ma w swoich planach realizację sequela komedii fantasy z 1998 roku Totalna magia. Rozmowy w sprawie powrotu do ról sprzed ponad 20 lat prowadzą Nicole Kidman i Sandra Bullock.

''Totalna magia''

Aktorki w oryginale wcieliły się w siostry Sally i Gillian Owens, które były czarownicami napiętnowanymi klątwą. Scenariusz kontynuacji napisze Akiva Goldsman, który pracował także nad filmem z końca XX wieku. Kidman i Bullock oprócz możliwego pojawienia się na ekranie będą producentkami projektu wraz z Denise Di Novi. Fabularne szczegóły kontynuacji jak na razie nie są znane.

Wyreżyserowany przez Griffina Dunne’a film Totalna magia jest adaptacją powieści Alice Hoffman z 1995 roku. Fabuła opowiada o dwóch siostrach, które pochodzą z długiej linii czarownic. Osierocone w młodym wieku, wychowywane są przez ekscentryczne ciotki, które akceptują ich magiczne dziedzictwo. Jednak rodzina Owensów jest przeklęta: każdy mężczyzna, który zakocha się w kobiecie Owensów, jest skazany na przedwczesną śmierć. Kobiety zmagają się ze swoimi mocami i konsekwencjami rodzinnej klątwy. Sally próbuje prowadzić normalne życie, dystansując się od magii, ale jej męża nie omija śmierć. Gillian natomiast prowadzi dzikie życie, wykorzystując swoje magiczne zdolności. Siostry spotykają się ponownie, gdy Gillian wdaje się w niebezpieczny związek z brutalnym mężczyzną Jimmym Angelovem. Próbując chronić Gillian, siostry przypadkowo zabijają Jimmy’ego, co prowadzi do serii nadprzyrodzonych wydarzeń, gdy próbują ukryć jego śmierć i ostatecznie przełamać rodzinną klątwę.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…