Jerry Bruckheimer mówi o szansach na powstanie "Bad Boys 5" 0

Jerry Bruckheimer przekazał aktualne informacje dotyczące potencjalnej piątej odsłony kultowej serii Bad Boys.

fragment plakatu filmu "Bad Boys 4"

W rozmowie z Deadline Bruckheimer został zapytany, czy jest na wczesnym etapie prac rozwojowych nad potencjalnym piątym filmem Bad Boys 5 po sukcesie kasowym filmu Bad Boys: Ride or Die.

Prowadziliśmy dyskusje, ale chcemy zobaczyć, jak ten film radzi sobie w kasie i jestem pewien, że będziemy prowadzić rozmowy w tym tygodniu.Jeśli zrobisz coś, co publiczność będzie chciała zobaczyć, pójdą to zobaczyć. To takie proste. Jeśli im to odpowiada, ustawią się w kolejce. Chciałbym, żebyśmy wszyscy wiedzieli, jak to robić. Wszyscy mamy hity za każdym razem – oczywiście, że nie.

wyjawił Jerry Bruckheimer

Film Bad Boys: Ride or Die miał premierę w kinach w Stanach Zjednoczonych 7 czerwca 2024 roku. Do tej pory zarobił około 118,6 miliona dolarów w światowych kasach przy budżecie szacowanym na 100 milionów dolarów.

Jeśli chodzi o wpływy ze sprzedaży filmu Bad Boys: Ride or Die, Bruckheimer powiedział:

Nie wiem, czego chce publiczność, po prostu tworzę to, co mi się podoba. Po prostu staram się robić filmy, na które sam chcę iść. Zrobiliśmy to wiele razy. W przypadku Bad Boys, Top Gun i Gliniarza z Beverly Hills jest to po części nostalgia i dawanie im czegoś świeżego i nowego – zawsze tak jest. Kochają te postacie, kochają Willa (Smith) i Martina (Lawrence), ich przygody i to, przez co przechodzą w życiu. Chcą tego samego uczucia, ale chcą czegoś innego. Myślę, że jesteśmy bardzo szczęśliwi i właśnie to daliśmy publiczności.

dodał Jerry Bruckheimer

Pozostaje nam czekać jakie wyniki kasowe przeniesie najnowsza odsłona tej kultowej serii.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…