Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Paddington powraca! Mamy pierwszy zwiastun filmu ''Paddington w Peru'' 0

Miś Paddington wyrusza na wielką wyprawę. W trzecim filmie o swoich przygodach znajdzie się on w amazońskim lesie deszczowym. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Paddington w Peru, który możecie zobaczyć poniżej.

''Paddington 2''

Paddington w Peru to trzeci film z uwielbianej serii Paddington, opartej na literackiej postaci dla dzieci stworzonej przez Michaela Bonda. Zabawny miś wraz z rodziną Brownów postanowi wyruszyć w długą podróż, aby odwiedzić swoją ciotkę Lucy.

Ben Whishaw po raz kolejny podkłada głos Paddingtonowi, a Imelda Staunton ponownie wciela się w rolę Ciotki Lucy. Powrócą także Hugh Bonneville jako Henry Brown, Julie Walters jako Pani Bird, Jim Broadbent jako Samuel Gruber, Madeleine Harris jako Judy Brown i Samuel Joslin jako Jonathan Brown. Emily Mortimer zastąpiła Sally Hawkins w roli pani Brown, a Olivia Colman dołączyła do obsady jako Wielebna Matka wraz z Antonio Banderasem w roli Huntera Cabota i Carlą Tous w roli Giny Cabot.

Dougal Wilson wyreżyserował trzeci film o misiu Paddingtonie, a scenariusz napisali Mark Burton, Jon Foster i James Lamont. Dwa pierwsze filmy wyszły spod skrzydeł Paula Kinga.

Premiera filmu Paddington w Peru wyznaczona jest na 17 stycznia 2025 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…