Disney+ ujawnia kiedy zadebiutuje 2. sezon "Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi" 0

Lucasfilm wreszcie ustaliło datę premiery drugiego sezonu Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi nadchodzącej kolejnej odsłony serialu animowanego Disney+ i Disney Jr. Następuje to po czterech miesiącach od zakończenia pierwszego sezonu serialu, który składa się z 25 odcinków.

kadr z serialu "Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi"

Sezon 2 śledzi losy młodych Jedi, którzy kontynuują szkolenie i wyruszają na jeszcze większe misje w całej galaktyce. W przewodzeniu młodzieńcom w tych misjach pomaga nowy Padawan Mistrza Zii, Wes Vinik, i jego astromech R0-M1. Kontynuując szkolenie i rozwijając się w zakresie Mocy, młodzi Jedi będą podróżować na nowe planety z nowymi i starymi przyjaciółmi i spotykać przeciwników takich jak Gangulowie.

Pierwsza część drugiego sezonu Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi zadebiutuje w środę, 14 sierpnia na Disney+ i Disney Jr. Tymczasem druga połowa najnowszego sezonu pojawi się na początku 2025 roku.

W serialu animowanym, którego akcja rozgrywa się w czasach Wielkiej Republiki, możemy usłyszeć głosy JeCobiego Swaina jako Kai Brightstar, Juliet Donenfeld jako Lys Solay, Dee Bradley Baker jako Nubs, Emma Berman jako Nash Durango, Trey Murphy jako Taborr/Cyrus Vuundir, Nasim Pedrad jako Mistrz Zia Zanna, Gunnar Sizemore jako Wes Vinik i Piotr Michael jako Mistrz Yoda.

Producentem wykonawczym jest showrunner Michael Olson, obok Jamesa Waugha, Jacqui Lopeza, Josha Rimesa i Elliota M. Boura. Jest to produkcja Lucasfilm we współpracy z Wild Canary.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…