Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Thunderbolts'' oficjalnie kończy produkcję, a Julia Louis-Dreyfus chwali „wymarzoną” rolę 0

Według gwiazdy Julii Louis-Dreyfus zdjęcia do filmu Thunderbolts realizowanego dla Marvel Studios oficjalnie dobiegły końca.

fragment plakatu

Aktorka niedawno w podcaście Happy Sad Confused potwierdziła, że ​​w zeszłym tygodniu zakończyła się produkcja filmu. Louis-Dreyfus nie mogła ujawnić zbyt wiele na temat filmu, jak to bywa w przypadku prawie każdego projektu MCU. Wszelkie szczegółowsze informacje trzymane są przeważnie w tajemnicy, aby trafiać do potencjalnego widza bliżej premiery.

Louis-Dreyfus wciela się w enigmatyczną Valentinę Allegrę de Fontaine. Jak mówi aktorka, pokochała ona tę postać, głównie ze względu na jej tajemniczą naturę.

Podoba mi się to, kim ona jest, jako postać, która jest tajemnicza. Czy jest dobra, czy jest zła? To trochę niejasne. Podobało mi się, że po prostu wrzucali ją do różnych projektów, trochę tu, trochę tam

powiedział Louis-Dreyfus.

W Thunderbolts występują także David Harbour jako Red Guardian, Hannah John-Kamen jako Ghost, Wyatt Russell jako U.S. Agent, Olga Kurylenko jako Taskmaster, Florence Pugh jako Yelena Belova/Czarna Wdowa i Sebastian Stan jako Zimowy żołnierz. Film reżyseruje Jake Schreier mający na swoim koncie komediodramat Robot i Frank, a autorem scenariusza jest Eric Pearson.

Premiera Thunderbolts jest obecnie zaplanowana na 2 maja 2025 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…