Poznajcie nowego wroga w zapowiedzi ostatniego sezonu "Snowpiercer" 0

Ujawniono pełny zwiastun czwartego sezonu Snowpiercer nadchodzącego dramatu science-fiction AMC, ujawniający fanom, czego mogą się spodziewać po ostatniej części. Premiera serialu zaplanowana jest na 21 lipca, wyłącznie na antenach AMC i AMC+.

kadr z serialu "Snowpiercer"

Rozgrywająca się ponad siedem lat po tym, jak świat stał się zamarzniętym pustkowiem, Snowpiercer koncentruje się na pozostałościach ludzkości zamieszkujących wiecznie jadący pociąg z 1001 wagonami, który okrąża glob. W tej porywającej adaptacji telewizyjnej rozgrywają się walki klas, niesprawiedliwość społeczna i polityka przetrwania. Pełen akcji finał trzeciego sezonu zakończył się rozstaniem: Melanie Cavill przewodziła Eternal Engine i pasażerom, którzy zdecydowali się pozostać na pokładzie Snowpiercera ze względu na względne bezpieczeństwo, a Andre Layton prowadził pozostałych na Big Alice, decydujących się na przygodę w nieznanym, zewnętrznym świecie Nowego Edenu.

Zwiastun czwartego sezonu przedstawia Clarka Gregga, jako najnowszego złoczyńcę, który prowadzi grupę uzbrojonych mężczyzn do tytułowego pociągu. Aby osiągnąć swój główny cel, jakim jest schwytanie Melanie Cavill, przetrzymywali jako zakładników stu pasażerów. Podkreśla także Nowy Eden, który Andre stworzył wraz z resztą ocalałych, którzy zdecydowali się opuścić Snowpiercera. Jednak nowy, błogi rozdział jego życia pozornie zostaje zagrożony po porwaniu jego córeczki.

W serialu występują Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Rowan Blanchard, Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Sam Otto, Chelsea Harris, Mike O’Malley, Roberto Urbina i Sheila Vand. W sezonie 4 pojawi się także weterynarz Marvela Clark Gregg i Michael Aronov z The Americans.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…