Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun i data premiery 3. sezonu ''Sweet Home'' 0

Z trzecim sezonem powraca koreański hit serialowy Sweet Home. Netflix podał datę premiery jego premiery prezentując jednocześnie pierwszy materiał wideo promujący nowe epizody.

fragment plakatu

Kto wygra? Potwory czy ludzie? Tego być może dowiemy się już w przyszłym miesiącu. Premiera 3. sezonu Sweet Home zaplanowana jest na 19 lipca.

Świat balansuje na granicy potworów i ludzi stawiając ludzkość przed trudnym wyborem. Rozpocznie się desperacka walka, która ujawni zwycięzcę.

Sweet Home zadebiutował w 2020 roku stając się wielki hitem. Na kolejny sezon musieliśmy czekać jednak długie trzy lata. Kolejny na szczęście powstał już o wiele szybciej. Od premiery drugiej serii minęło zaledwie trochę ponad pół roku. Fabuła serialu oparta jest na podstawie popularnej internetowej gry autorstwa Kim Kan-bi i Hwanga Young-chana.

W głównej roli powraca Song Kang, który wciela się Cha Hyun-Su, młodego mężczyznę, który stał się hybrydą człowieka i potwora, po tym jak Koreę Południową opanowała tajemnicza infekcja, która przekształca ludzi w różnego rodzaju bezmyślne potwory. Walczący z własnymi demonami chłopak stał się dla swoich sąsiadów jedyną nadzieją na przeżycie i zachowanie człowieczeństwa.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…