Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Amazon zrealizuje własne animacje o Kubusiu Puchatku 0

Po tym jak postacie z Kubusia Puchatka weszły do domeny publicznej twórcy mogą wykorzystywać je na dowolny sposób. Powstały już dwa filmy prezentujące nam straszne wersje zwierząt ze Stumilowego Lasu. Teraz za bohaterów stworzonych przez A. A. Milne bierze się Kartoon Studios w ramach umowy z Amazonem.

Projekt realizowany dla Amazona będzie animacją przeznaczoną dla młodych widzów. Kubuś Puchatek i jego przyjaciele mają być bohaterami świątecznego filmu, pięciu świątecznych programów specjalnych i 104 odcinków serialu emitowanego przez okres czterech lat. Wszystko to dostępne będzie w ramach subskrypcji Kartoon Channel, który jest dystrybuowany za pośrednictwem Prime Video Channels.

Wykorzystując ogromny kapitał tkwiący w książkach A. A. Milne’a, unikalne projekty i narracje, a także wydajność produkcji dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, nowa odsłona ponadczasowej marki Kartoon Studios będzie miała wyjątkową gamę atrybutów, które naszym zdaniem mogą zapewnić firmie niezwykłą rentowność

powiedział prezes i dyrektor generalny Kartoon Studios, Andy Heyward.

Rozpoczęła się już przedprodukcja świątecznego filmu A Hundred Acre Christmas, a data jego premiery wyznaczona jest na 25 grudnia 2025 roku. Pozostałe projekty ukażą się w późniejszym terminie. Widzowie subskrybujący kanał Kartoon! poprzez Prime Video będą mogli uzyskać dostęp do tych treści. Kanał Kartoon! jest dystrybuowany na innych platformach, takich jak Apple TV, ale początkowo dostęp uzyskają tylko ci, którzy subskrybują za pośrednictwem Amazon.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…