Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Agentka Kleo powraca w zwiastunie 2. sezonu ''Kleo'' 0

Niemiecki serial komediowy o agentce, która pragnie zemścić się na swoich dawnych przełożonych Kleo zyskał dużą popularność zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zadebiutował on w 2022 roku, a teraz po dwóch latach od premiery doczekamy się kontynuacji. Netflix opublikował właśnie pierwszy zwiastun nowych epizodów wraz z datą ich premiery.

fragment plakatu

Przeszła szkolenie w Stasi. Teraz zdradzona zabójczyni Kleo wykorzystuje nabyte umiejętności przeciw członkom organizacji i wyprawia wrogów na tamten świat z zimną satysfakcją. Historia tej wschodnioniemieckiej zabójczyni ukazana jest do momentu upadku muru berlińskiego. W drugim sezonie Kleo kontynuuje swą szaleńczą zemstę wplątując się w sieć intryg, co powoduje, że przeszłość zaczyna ją doganiać.

Na pierwszym sezon serialu składa się osiem około 50 minutowych odcinków. Obraz ogólnie zebrał dobre recenzje, jedyne na co zwracano uwagę, to na zbyt dużą ilość elementów komediowych w nim zawartych.

W Kleo ponownie wciela się Jella Haase, aktorka którą kojarzyć możecie z komediowej trylogii Szkolna imprezka, a także z dramatu Berlin Alexanderplatz.

Premiera 2. sezonu Kleo zaplanowana jest na 25 lipca.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…