Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Virginia Gardner z ''Nie patrz w dół'' w obsadzie remake'a ''Rasy'' 0

Trwają castingi do remake’a horroru z 2006 roku Rasa, którego producentem był Wes Craven. W obrazie w głównych rolach ponownie spotkają się aktorki grające główne role w hitowym filmie o przetrwaniu Nie patrz w dół.

Wcześniej angaż w remake’u otrzymała Grace Caroline Currey. Teraz dołączyła do niej Virginia Gardner. Aktorki wcześniej zagrały razem w mocnym thrillerze Nie patrz w dół, gdzie niejako na własne życzenie uwięzione zostały na ponad 600 metrowej wieży. Teraz przyjdzie im zmierzyć się ze stadem zmutowanych i krwiożerczych psów.

Currey wcieli się w Violet, buntowniczkę i twardzielkę, której misją jest poszukiwanie porzuconych psów na odległej wyspie. Rola Gardner nie została przedstawiona.

Remake wyreżyserują bracia Nathan i Griff Furst, którzy zajmą się także produkcją filmu. Mają oni ’’niekonwencjonalny’’ pomysł na remake. Żadne szczegóły nie zostały jednak ujawnione. Zdjęcia do filmu kręcone mają być w Gwatemali, a jego premiera planowana jest na 2025 rok.

Wydany w 2006 roku film w reżyserii Nicholasa Mastandrei został źle przyjęty. Otrzymał słabe recenzje zarówno od widzów, jak i krytyków. Film przedstawia historię pięciu młodych przyjaciół, którzy niczego nieświadomi spędzają wakacje na odległej wyspie. Jak się okazuje, miejsce kryje wiele tajemnic. Zamieszkują na niej psy, które zostały pozostawione po nieudanej próbie genetycznej. Są one bardzo inteligentne i krwiożercze. Bohaterowie podejmują walkę o przetrwanie.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…