Złoczyńca znany z "Łotra 1" pojawi się w 2. sezonie serialu "Andor" 0

Zdobywca nagrody Emmy, Ben Mendelsohn, oficjalnie ponownie wciela się w rolę złoczyńcy znanego z produkcji Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie w długo oczekiwanym drugim sezonie Andora.

kadr z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie"

To już drugi raz, kiedy Mendelsohn będzie zaangażowany w serial Disney+ Star Wars, ponieważ wcześniej miał gościnną rolę w zeszłorocznym serialu animowanym Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja.

Ta informacja następuje po tym, jak gwiazda serialu, Diego Luna, potwierdził niedawno podczas wydarzenia ACE Superhero Comic Con 2024, że w nadchodzącej drugiej i ostatniej części pojawią się znane postacie z filmu z 2016 roku.

W Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie Garetha Edwardsa Mendelsohn wcielił się w antagonistyczną rolę Orsona Krennica, którego przedstawiono jako dyrektora Advance Weapons Research w Imperium Galaktycznym. Nadzorował budowę niesławnej Gwiazdy Śmierci, która znana jest ze swojej zdolności niszczenia planet.

Akcja Andor rozgrywa się pięć lat przed wydarzeniami z Łotra 1 i opowiada o przygodach tytułowego-bohatera, szpiega-buntownika, w początkowych latach Rebelii. Producentem wykonawczym filmu jest showrunner i twórca Tony Gilroy. Oczekuje się, że finałowy sezon będzie zawierał skoki w czasie związane z misjami Andora dla Sojuszu Rebeliantów.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…