Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Na premierę ''The Batman Part II'' jeszcze poczekamy. Andy Serkis informuje o możliwej dacie początku produkcji 0

Andy Serkis, który w Batmanie Matta Reevesa wcielał się w Alfreda Pennywortha, kamerdynera rodziny Wayne, ujawnił co wie na temat kontynuacji filmu. Okazuje się, że nie wiele, oprócz tego kiedy prawdopodobnie rozpoczną się prace na planie.

''Batman''

Serkis twierdzi, że Reeves bardzo ciężko pracuje nad scenariuszem, a on całkowicie wierzy w geniusz reżysera i w to, że sequel będzie nawet lepszy od oryginału.

Mogę tylko przypuszczać, że będzie to kolejny genialny scenariusz, ponieważ uważam, że to, czego zrobił przy pierwszym filmie, było niesamowite. Uwielbiałem pracować z Robertem Pattinsonem i naprawdę nie mogę się doczekać, aż ponownie zagram Alfreda

powiedział Serkis.

Po czym dodał:

W zasadzie nie wiem nic o filmie poza tym, że właśnie dowiedziałem się, że prawdopodobnie zaczniemy zdjęcia na początku przyszłego roku. Dlatego, jeśli przeprowadzisz obliczenia, do premiery minie co najmniej półtora roku.

Na początku tego roku informowano o rozpoczęciu produkcji sequela w sierpniu. Prace preprodukcyjne jednak jak widać przeciągają się. Tym samym prawdopodobnie podana wcześniej data premiery filmu na 3 października 2025 roku jest już nieaktualna.

Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły The Batman Part II, aczkolwiek Robert Pattinson powróci w roli tytułowego Mrocznego Rycerza. Pierwszy film ukazał nam pobieżnie postać Jokera i pozostawił Człowieka-Zagadkę przy życiu w Arkham, więc jeden lub obaj z tych kultowych antagonistów mogą powrócić, jednak są to na razie tylko przypuszczenia.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…