Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowy film Yorgosa Lanthimosa ma tytuł i datę premiery 0

Planowany kolejny film Yorgosa Lanthimosa, greckiego reżysera mającego na swoim koncie Biedne istoty to remake południowokoreańskiej komedii fantasy Jun-hwan Jeonga z 2003 roku Save the Green Planet. Poznaliśmy datę premiery produkcji oraz jej oficjalny tytuł.

Emma Stone, ''Biedne istoty''

Tytuł remake’a ogłosiło studio Focus Features. Film wejdzie do kin jako Bugonia. Jego premiera wyznaczona została na 7 listopada 2025 roku. Poza USA dystrubucją tego obrazu zajmie się Universal Pictures.

Fabuła remake’a opowie o dwóch młodych mężczyznach mających obsesję na punkcie różnorakich spisków. Porywają oni wpływową dyrektor dużej firmy przekonani, że jest ona kosmitką zamierzającą zniszczyć Ziemię.

A oto fabuła oryginalnego filmu:

Byeong-gu wierzy, że Ziemia w każdej chwili może zostać zaatakowana przez kosmitów. Swoją wiedzę na temat życia pozaziemskiego czerpie jednak głównie z filmów sci fi. Mężczyzna przekonany jest, że planetę może uratować jedynie jego spotkanie z Księciem Andromedą podczas pełni księżyca. Porywa więc szefa spółki naftowej, którego uważa za kosmitę. Więzi go w swoim domku w górach i żąda, aby ten pokazał mu drogę do pałacu Księcia.

Bugonię napisał Will Tracy. W obsadzie filmu znajdują się Emma Stone i Jesse Plemons. Dwójka ta jest na razie jedyną ogłoszoną obsadą.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…