Zwiastun "Between The Temples" komedii Jasona Schwartzmana i Carol Kane 0

Firma Sony Pictures Classics zaprezentowała zwiastun Between The Temples, nadchodzącej komedii, która trafi do kin 23 sierpnia 2024 roku. W filmie występuje Jason Schwartzman w roli mężczyzny przeżywającego kryzys wiary.

fragment plakatu filmu "Between The Temples"

Komedia, której premiera odbyła się na początku tego roku na Festiwalu Filmowym w Sundance, wyreżyserował niezależny twórca Nathan Silver na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z C. Masonem Wellsem. Do Schwartzmana dołączają Carol Kane, Dolly de Leon, Caroline Aaron, Robert Smigel, Madeline Weinstein, i Matthew Shear.

Głównym bohaterem tego komediodramatu jest Ben, czterdziestoparoletni śpiewak w synagodze, który traci głos i być może także i wiarę. Próbując sprostać oczekiwaniom swojego rabina, kongregacji i nie jednej, a dwóch żydowskich matek, Ben odkrywa, że jego świat wywraca się do góry nogami, gdy w jego życie wkracza jego nauczyciel muzyki ze szkoły podstawowej. Between the Temples to ciepła i pełna troski komedia, która bada złożoność wiary, więzi i tego, co znaczy być prawdziwym mężczyzną.

Producentami Between The Temples są Tim Headington, Theresa Steele Page, Nate Kamiya, Adam Kersh i Taylor Hess. Producentami wykonawczymi są Schwartzman, Kane, David Darby, Lauren Shelton i Joshua Blum.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…