Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Upiorny zwiastun serialu Marvela ''Agatha All Along'' 0

W sieci pojawił się zwiastun prezentujący upiorny klimat jaki zaprezentuje nam Marvel w swoim kolejnym serialu Agatha All Along. Zaprezentowany został też pierwszy plakat promujący produkcję.

kadr z serialu ''WandaVision''

Seria Agatha All Along zapowiadana jest jako spin-off WandaVision. Pierwsze dwa odcinki serialu zadebiutują w serwisie Disney+ już 18 września. Finałowy epizod wyemitowany zostanie 6 listopada. Na serial składa się dziewięć odcinków.

Jak widzimy na poniższej zapowiedzi serial nie będzie jednoznaczny gatunkowo. Zawiera on zarówno wątki detektywistyczne, jak i dużą dawkę grozy i horroru.

Kiedy ostatni raz widzieliśmy Agathę w serialu WandaVision, ta próbowała przejąć magię Wandy Maximoff dla siebie, a Wanda uwięziła ją w osobie ’’Agnes’’. W nowej produkcji Marvela ujrzymy jak Agatha Harkness traci moc po tym jak tajemnicza gotycka postać pomaga jej uwolnić się od zniekształconego zaklęcia. Osoba ta prosi Agathę, aby ta zabrała ją na legendarną Drogę Czarownic. Iście nią wymaga wykonania wielu prób. Jeśli się je przetrwa zostaje się wynagrodzonym. Agatha wraz z nowym towarzyszem tworzą dziwaczny sabat i wyruszają w podróż.

W tytułową bohaterkę wciela się ponownie Kathryn Hahn. Partnerują jej m.in. Joe Locke, Sasheer Zamata jako wiedźma Jennifer, Ali Ahn jako wiedźma Alice, Maria Dizzia, Paul Adelstein, Miles Gutierrez-Riley, Okwui Okpokwasili, Debra Jo Rupp jako wiedźma Sharon, Patti LuPone jako wiedźma Lilia i Aubrey Plaza. Showrunnerem jest Jac Schaeffer, twórczyni WandaVision.

Źrodło: Marvel, Comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…