Zwiastun "The Umbrella Academy": Ostatnia przygoda głównych bohaterów 0

The Umbrella Academy to serial oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela Bá, których wydawcą jest Dark Horse Comics. Zapraszamy do obejrzenia nowej zapowiedzi finałowego sezonu.

baner promujący serial "The Umbrella Academy"

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako "Strażnicy" organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

W czwartym sezonie The Umbrella Academy po raz kolejny wystąpią Elliot Page jako Viktor, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda jako Diego, Aidan Gallagher jako Numer Pięć, Justin H. Min jako Ben, Ritu Arya jako Lila i Colm Feore jako Reginald.

Premiera serialu 8 sierpnia 2024 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…