"Bandyci czasu" powracają na pierwszym zwiastunie serialu Taiki Waititi 0

Prezentujemy pierwszy zwiastun Time Bandits nadchodzącego serialu Taika Waititi stworzonego dla Apple TV+. Jest to remake kultowego filmu Bandyci czasu Terry'ego Gilliama.

kadr z serialu "Time Bandits"

Serial składa się z dziesięciu odcinków, na początku zobaczymy pierwsze dwa odcinki, które zostaną wyemitowane w środę, 24 lipca. Następnie w każdą środę do 21 sierpnia będą pojawiać się dwa nowe odcinki.

Time Bandits podąża za ekscentryczną załogą bandytów wyruszających na epickie przygody, nawet gdy siły zła zagrażają życiu, jakie znają. Grupa przenosi się w czasie i przestrzeni, natrafiając na fascynujące światy z odległej przeszłości i szukając skarbów. Kiedy to wszystko się dzieje, tytułowi Bandyci Czasu są świadkami powstania Stonehenge, widzą Konia Trojańskiego, uciekają przed dinozaurami w epoce prehistorycznej, sieją spustoszenie w średniowieczu, doświadczają epoki lodowcowej, starożytnych cywilizacji i renesansu w Harlemie oraz znacznie więcej – głosi oficjalne streszczenie.

W głównych rolach występują Kal-El Tuck, Lisa Kudrow, Tadhg Murphy, Roger Jean Nsengiyumva, Rune Temte, Charlyne Yi, Rachel House, Kiera Thompson, James Dryden, Felicity Ward, Francesca Mills i Imaan Hadchiti. Gościnnie wystąpią także Waititi i inny współtwórca Jemaine Clement.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…