Ruszają pierwsze prace nad filmem "Diabeł ubiera się u Prady 2" 0

Ujawniono, że "Diabeł ubiera się u Prady 2" w końcu powstaje, a Disney pracuje obecnie nad kontynuacją.

kadr z filmu ""Diabeł ubiera się u Prady"

Według źródeł, scenarzystka oryginalnego filmu, Aline Brosh Mckenna, została zatrudniona do napisania kontynuacji przeboju z 2006 roku, w którym występują Anne Hathaway i Meryl Streep.

Diabeł ubiera się u Prady powstał na podstawie powieści Lauren Weisberger z 2003 roku. Okazało się, że absolwentka dziennikarstwa Andy Sachs (Anne Hathaway) dostała pracę jako młodsza asystentka redaktora naczelnego magazynu o modzie. Jej nowa szefowa, Miranda Priestly (Meryl Streep), jest w zasadzie szefową z piekła rodem, ale Andy udaje się przetrwać trudny początek w pracy i wkrótce zaczyna coraz bardziej przypominać swojego pozornie zimnokrwistego mentora.

Meryl Streep za swoją rolę została uhonorowana Oscarem, a dla Emily Blunt film okazał się przełomem. Według doniesień w sequelu Miranda Priestly zakończy swoją karierę, zmagając się z upadkiem tradycyjnych magazynów.

Nie ma oficjalnych informacji na temat powrotu Hathaway, Streep ani Blunt. Według doniesień reżyser David Frankel prowadzi rozmowy w sprawie powrotu w sequelu, podobnie jak producentka Wendy Finerman.

Diabeł ubiera się u Prady miał swoją premierę w czerwcu 2006 roku i zarobił na całym świecie imponujące 326 milionów dolarów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…