Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Paramount+ podaje datę premiery ''Landmana'', nowego serialu od twórcy ''Yellowstone'' 0

Po wczorajszej serii zdjęć promujących kolejny western Taylora Sheridana ’’Landman’’, dziś poznaliśmy datę premiery serialu. Opowiadający o naftowym przemyśle obraz zadebiutuje na Paramount+ jesienią.

kadr z serialu ''Landman''

Pierwsze dwa odcinki Landmana na Paramount+ trafią 17 listopada. Kolejne epizody, już pojedyńczo pojawiać będą się co niedzielę. Jest to produkcja MTV Entertainment Studios.

Za realizację serialu odpowiada wspomniany już Sheridan oraz Christian Wallace. Podstawą do scenariusza był podcast Boomtown Wallace’a z 2019 roku. Opowiada on o dobrej i złej passie teksańskich biznesmanów, którzy swoich majątków dorobili się na wydobyciu ropy naftowej.

W westernie tym w rolach głównych występują Billy Bob ThorntonDemi Moore i Jon Hamm. Hamm wciela się w niezależnego barona naftowego Monty’ego Millera, Moore w jego żonę, a Thornton portretuje menadżera od kryzysowych spraw w naftowym przemyśle i przyjaciela Monty’ego – Tommy’ego Norrisa. Obsadę uzupełniają Ali LarterKayla Wallace, Mark Collie, Paulina Chávez oraz James Jordan.

Okres zdjęciowy do serialu miał miejsce w ubiegłe lato. Jak w jednym z wywiadów stwierdził Thornton kręcenie tej produkcji nieraz doprowadzało obsadę i ekipę do granic możliwości. Powodem był nieznośny upał jaki wtedy panował. Pomimo trudnych warunków Thornton uznał współpracę z Sheridanem za niezwykle satysfakcjonującą.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…