Paranormalne gwiazdy 0

Śmietanka hollywoodzkich gwiazd zagra w filmie opowiadającym o wykorzystywaniu zdolności paranormalnych w celach wojskowych.

Ewan McGregor, Kevin Spacey i Jeff Bridges negocjują z producentami filmu The Men Who Stare at Goats odnośnie występu w tej produkcji. Jeśli wszystko pomyślnie sie ułoży dołączą do George Clooney`a, który jest jednocześnie producentem filmu.

George ClooneyGeorge Clooney

Fabuła jest oparta na książce Jona Ronsona – Goats i opowiada o dziennikarzu Bobie Wiltonie (McGregor), który rozpaczliwie szuka historii swojego życia. Na swojej drodze napotyka Lyna Cassady`go (Clooney) będącego członkiem oddziału żołnierzy o paranormalnych zdolnościach. Obaj mężczyźni, podróżując przez Irak, będą się starali zdobyć mocne dowody na istnienie takiej jednostki.

Bridges wcieli sie w postać Billa Django – założyciela tajemniczego oddziału, a Spacey odegra rolę byłego żołnierza uczestniczącego kiedyś w programie opartym na wykorzystaniu w celach militarnych ludzi o niezwykłych umiejętnościach.

Zdjęcia do filmu zaczną się na początku października, a wyreżyseruje go Grant Heslov na podstawie scenariusza Petera Straughana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…