Data premiery Astro Boya ujawniona 0

Summit Entertainment i Imagi Studios ogłosiły dziś datę premiery kinowej wersji mangi Osamu Tezuki… i jak się okazuje, pozostanie nam tylko uzbroić się w cierpliwość.

Astro Boy zadebiutuje na srebrnym ekranie za rok z hakiem bo 23 pażdziernika 2009 roku. Czemu aż tak późno?

Astro BoyAstro Boy

Jak informują producenci filmu, planowana jest zakrojona na dużą skalę akcja marketingowa, która ma dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. A na to wszystko trzeba czasu. Pomogą w tym podpisane kontrakty z producentami zabawek, gier i książek oraz sieciami fast foodów.

Umiejscowione w futurystycznym Metro City, Astro Boy to opowieść o młodym robocie z niewiarygodnymi mocami. Został stworzony przez genialnego naukowca, by zastąpić mu utraconego syna. Nie mogąc sprostać oczekiwaniom opłakującego ojca, nasz bohater wyrusza w podróż w poszukiwaniu akceptacji, doświadczając zdrady i odnajdując podziemny świat robotów gladiatorów, zanim wróci, by uratować Metro City i pogodzić się z człowiekiem, który go odrzucił.

Starym i nowym fanom AstroBoya pozostaje tylko cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że nowa wersja tej mangi dorówna starej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…