"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Filmowe plany Crystala i Bartha 0

Billy Crystal dołącza do obsady filmu Tooth Fairy, natomiast Heather Graham i Justin Bartha zagrają w filmie The Hangover.

Według doniesień prasowych Billy Crystal dołączy do obsady najnowszej komedii studia Fox pt. Tooth Fairy. Będzie to pierwsza rola aktora od 2002 roku, kiedy to po raz ostatni wystąpił w kinowym filmie. Komik ma dołączyć do innych gwiazd, które juz zapowiedziały występ w produkcji. Mowa tutaj o Dwayne Johnsonie, Ashley Judd, Julie Andrews oraz Stephen'ie Merchant.
Fabuła filmu toczyć się ma wokół sportowca, który w wyniku niepowodzeń zawodzi kolejny raz swoje dziecko. Wtedy też zostaje zamieniony we wróżkę, aby odmienić swoje życie.
Nie wiadomo, w jaką postać miałby się wcielić komik.

Natomiast inne źródła podają, iż inne gwiazdy Heather Graham i Justin Bartha dołączyli do obsady najnowszego obrazu pt. The Hangover. Komedii, której reżyserią zajmuje się Todd Phillips. Produkcja powstaje dla studia Warner Bros.
Według doniesień fabuła dotyczyć ma przygód trzech kumpli, którzy w przypadkowy sposób tracą swojego kumpla podczas wieczoru kawalerskiego w Caesars Palace. Teraz muszą odtworzyć całą zabawę, aby dowiedzieć się, co poszło nie tak.
W rolach głównych prócz wymienionych wyżej aktorów będzie można obejrzeć Bradley'a Coopera, Eda Harrisa oraz Zacha Galifianakis'a. Zdjęcia mają rozpocząć się już w tym tygodniu w Las Vegas.

Billy CrystalBilly Crystal

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…